Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno windows xp - tapeta na plochu

Zdravím. Asi jsem něco nedopatřením zmačkl při nastavení obrázku na plochu ve vlastnostech a nyní nejde vložit žádný obrázek ani ze složek - pravé tlačítko myši menu "nastavit jako tapetu plochy". Poradí někdo? Předem díky.

Máš tam restrikci. I v menu kde se to nastavuje je výběr obrázků neaktivní.

Dej
Start
Spustit a vkládej tam postupně tyto tři příkazy. Změny se projeví okamžitě.

REG DELETE "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\ActiveDesktop" /v "NoHTMLWallPaper" /f

REG DELETE "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System" /v "Wallpaper" /f

REG DELETE "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System" /v "WallpaperStyle" /f