Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přhravani filmu na LCD z notebooku

Zdravim vsechny, mam takovej problem, propojil jsem notebook ACER pres VGA kabel s LCD TV Samsung, a vse bezi v pohode, hraju onlajnovku, stacim videa na yuoutube, a i pustim koupeny dvd.
Problem nastal kdyz jsem si chtel pustit film s titulkama na BSPlayeru a potom taky v media playeru s titulkama, notas mam polozenej vedle LCD a na notasu fim bezi korektne i tiulky ale na lcd je v okne bs playeru cerno jen bezi titulky, WMP stejnej proble, nevite co to je??? diky predem za rady

Nastav si ten externy monitor ako primarny monitor (v ovladacoch grafiky alebo pravy klik na plochu - vlastnosti, posledna karta.
Alebo si zapni dualview (rozsirenie plochy), a nie klonovanie, a okno s prehravacom pretiahni na externy monitor.
ATI grafiky vedia aj nejaky mod "divadlo" zapina sa to v ovladacoch, potom film pojde na externom monitore a vsetko ostatne na notebooku, alebo tak nejak.

Zlozite to neni, v tom pravy klik na plochu vlastnosti mas tam 2 obdlzniky kliknes na druhy a zaskrtnes ze to ma byt primarny monitor, alebo ze chces pouzit ako rozsirenie plochy. Alebo tam kde si nastavoval klonovanie (ikonka vpravo dole) t.j. tam kde si zapinal ten externy monitor, tak tam si nastav primarny ten druhy alebo rozsirenie plochy (dualview)