Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmazanie systemovych dat - uz mi nejde nastartovat

Caute ,mam problem ,vymazoval som data z pc lebo som mal nedostatok pameti a mal som tam virusi ,tak som mazal vsetko co som nepoznal ...prestalo ma to bavit a potom som chcel dat obnovenie systemu windows ale neslo tak som restartol pc a uz mi nejde ho nastartovat,ani mi nenaskoci nacitavanie systemu, prosim poradte co mam robit???
akurat co mi naskoci je ako vzdy graficka karta nvidia a potum uz nic a zase .......vzdy dokola . Mam k dispozicii este jeden pc.

Dik
Změna předmětu, původně: ZMAZANIE SYSTEMOVYCH DAT (karel)

Při nedostatku paměti mazat data, aby se paměť zvětšila? Asi by bylo nejjednodušší to PC odnést do servisu a nechat si znova nainstalovat Windows. Nebo zkusit novou instalaci vlastní silou.

tak som mazal vsetko co som nepoznal

To je dobrý.

Strcit tam instalacne CD Windows a nainstalovat Windows nanovo. Nevieme co vsetko si znmazal a zmazane subory si z prstu nevycucas, najjednoduchsia a najrychlejsia je reinstalacia Win. A uz prosimta nikdy nic nemaz a ked mas niekde malo miesta tak sa radsej opytaj co mas robit ked ti to hlasi to-a-to, predtym nez zacnes nieco mazat.