Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nespustitelné video v AVI

Zdravím...potřebuju poradit ohledně jednoho videa ve formátu avi...přehrál jsem ho z kamery tak jako každé jiné...ovšem kromě VLC mi ho nic nepřelouská a nejde spustit ani ve střihovém studiu, či vypálit v Neru...nevíte někdo co s tím?

V tom pripade je asi to jedno poskodene. Nezdochla ti nahodou baterka fotaku pri jeho vytvarani apod?
Vytvaral si ho rovnako ako vsetky ostatne?

Skus ho otvorit napr. vo virtualdub alebo v avidemux. Ak pojde tak nastav direct stream copy pre video aj audio a vytvor nove avi.
Ak nepojde otvorit v nicom tak asi len pohladat nejaky program na opravu avi, daj si do google.com slova avi repair. Konkretne s SW na opravu avi nemam skusenosti takze konkretny SW neporadim.