Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows a disk

Zdravíčko mám problém jde o notebook je tam idčkovej disk spustim instalaci windows a nakopiruje to na disk a jakmile se to restartuje a má naběhnout logo win xp tak misto toho černá obrazovka a blikající kurzor _ tod vše prostě to nepokračuje ani v instalaci.dik za reakce

NEíni připojeno nic.Nevím zdali je možné že by bylo v biosu něcošpatně nastavené ale vydělal jsem baterku abych horestartoval (Bios) a když byl v původním nastavení tak mi to dělalo stále.A přičemž disk je vpořádku pač sem ho měl v normálním PC a když sem hod dal do notasu tak toto. Zkoušel jsem i změnu mastrer na Slave a nic

Takze nabootuje ti to z instalacneho CD a zacnes instalaciu. A po restarte to uz nenabootuje ani z toho instalacneho CD??? ::) Este tu o cervenej karkulke...
Napis presne co robis po tom restarte (nevybral si CD z mechaniky?) alebo co presne vidis, nabehne na obrazovke na 5sekund text o stlaceni lubovolnej klavesy a zastane to az potom?

P.S. par rad: nainstaluj to znova a v instalatore najprv zrus vsetky oddiely a potom vytvor novy a daj naformatovat na NTFS.
V BIOSe skontroluj poradie bootovania (CDROM, HDD, ...) skus vypnut FDD ak tam je (FDD: disabled alebo none), a ak je v BIOSe nejake "virus protection" alebo bootblock protection tak daj na disabled.

nabotuju instalaci xp z cd instaluje to a pak se to resetne cd nechám vevnitř napiše to jesli chci instalovat tak at zmačknu klávesu tak nemačám nic a čekám a mělo by naskočit pokračování instalace (ale jak zmizi ten nápis s tou libovolnou klavesou tak mám černou obrazovu a v levím horním rohu bliká kurzor. a nic sa dál neděje

tak za pomoci lední brtník jsem to vyřešil PROBLEM nepodařilo se zapsat správný master boot sektor. Vše se vyřešilo při instalaci jsem dal opravnou konzoli a dostal jsem se do přikazového řádku kde stačilo zadat: fixmbr a pak restart a spustit instalaci znovu.....Tím děkuji za pomoc Lednímu brtníkovi