Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sluzba inteligentního přenosu na pozadí (BITS) zmizela

Ahoj, někam mi zmizela služba inteligentního přenosu na pozadí (BITS).
Nevím proč, nejdřív sem si všiml ž aktualizace winu pořád ukazuje 0%, pak jsem zjistil že nejde nai googl eupdate a ten už napsal co mu chybí :)
Takže nevíte náhodou kam ta služba jen tak mohla zmizet a hlavně jak jí zase dát zpátky?

PS: Reinstalace windows nepřipadá v úvahu.

sc qc BITS-

[SC] GetServiceConfig SUCCESS

SERVICE_NAME: BITS
        TYPE               : 20  WIN32_SHARE_PROCESS
        START_TYPE         : 3   DEMAND_START
        ERROR_CONTROL      : 1   NORMAL
        BINARY_PATH_NAME   : C:\WINDOWS\system32\svchost.exe -k netsvcs
        LOAD_ORDER_GROUP   :
        TAG                : 0
        DISPLAY_NAME       : Background Intelligent Transfer Service
        DEPENDENCIES       : Rpcss
        SERVICE_START_NAME : LocalSystem

C:\Documents and Settings\AzNoH>

Zmizela= není ve správa počítače - služby

SERVICE_NAME: BITS
        TYPE               : 20  WIN32_SHARE_PROCESS
        STATE              : 2  START_PENDING
                                (NOT_STOPPABLE,NOT_PAUSABLE,IGNORES_SHUTDOWN)
        WIN32_EXIT_CODE    : 0  (0x0)
        SERVICE_EXIT_CODE  : 0  (0x0)
        CHECKPOINT         : 0x0
        WAIT_HINT          : 0x7d0
        PID                : 716
        FLAGS              :

C:\Documents and Settings\AzNoH>