Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zapojení druhého sata disku

Prosím o pomoc,v pc se nachází 160gb sata2 kde mám operační systém.Při přidání druhého disku 320GB sata se dozyčný ukáže v biosu .Při spoštění win mi to nahlásí,že byl nalezen nový hartwer ale v okně tento počítač se nezobrazí.Když vlezu do složek hadwer tak tam ten disk je taky vyditelný.Co dělám špatně při zapojování?Zkusil jsem to i přes usb kde mi systém informoval že byl připojen velkokapacitní zařízení ale v okně tento pc zase nic.
Moc moc děkuji za jakoukoliv radu.

Vytvořit oddíl(y), naformátovat.

Před naformátováním pevného disku je nejdříve nutné vytvořit na něm jeden nebo více oddílů. Po vytvoření oddílů pevného disku je možné každý oddíl naformátovat. (Pojmy svazek a oddíl se často zaměňují.) Na pevném disku lze vytvořit jeden nebo více svazků. Každému svazku je přiděleno vlastní písmeno.

http://windowshelp.microsoft.com/Windows/cs-CZ/help /3ccec49c-2c67-4ff7-b672-ea1d32977aa81029.mspx