Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ani jedna ikonka - nemám na ploše ani jednu ikonku a ani lištu

nazdárek,mám problémek že nemám na ploše ani jednu ikonku a ani lištu,při práci na notasu mi vyjela tabulka že se mi do několika sekund vypne pc,při zapnutí nemám na ploše nic jen tabulku omezení spuštění dat system windows a v ní je v zájmu ochrany počítače windows tento program ukončil.pod tím je název: COM Surrogat....Vydavatel:Microsoft Corporation.V nouzovém stavu mi nejde obnova systemu,poslední bod se udělal 22listopadu a při obnově na kliknutí políčko další se nic neděje:-(
Změna předmětu, původně: ani jedna ikonka (LaKr) (Kráťa)

já tam ted nemám antivir,protože se mi tam nějak sekl avast,nejde nijak odinstalovat zkoušel jsem to i přes jejich stranku kde na to mají nějakej odkaz přes kterej se odinstalovává když nejde a i tak to nešlo,měl jsem tam teda nod jen na zkoušku a ten po uplinutí platnosti odinstaloval a než jsem tam něco dal tak se mi stalo toto

disk vymontovat a přidat jako druhý do jiného pc
data přetáhnout
disk zformátovat + rozdělit na 2 oddíly (systém 20gb, zbytek data)
disk vrátit a nainstalovat systém, drivery,
nastavit uživatelské adresáře na d:
nainstalovat uživatelské aplikace
přes síť se spojit s druhým pc, který mezitím odviroval a odstywaroval odložený bordel zvaný data, a data vrátit
uževateli pro práci nastavit jen omezený účet, správce musí mít heslo, aby šlo pod jeho právy něco spustit i pod pracovním omezeným účtem.

pokud existuje ještě na rozdrbaném pc jiný účet, přihlásit se k němu a zkoumat postižení. jinak celkem smůla, ten formát bude rychlejší.