Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hook.dll

Ahoj lidi mám velký problém před tydnem sem si stahnul z netu crack na jednu hru a on v tom byl zrovna vir spyware po 5 min se zacal PC chovat divne priklad : zmenila se mi plocha PC , a dole na liste to porad psalo PC infection spyware a chtelo to stahovat nejakej antyspyware . Tak sem si zapl muj doposud nejlepsi program na spyware jmenem : SUPERAntispyware po 2 hodinach mi tento program nasel vir uz nevim jak se to presne jmenovalo ale bylo to neco s trojskym konem tak sem dal odstranit a jak sem ho odstranil tak se pocitac musel restartovat po restartovani pc nabehl v poradku ale zacala se psat nejaka chyba se souborem hook.dll a ani mi nefaka system uloh uz 1 tyden mi to porad dela to chybu s hook.dll a systemem uloh . NEVIM JAK TO MAM ZPRAVIT PROSIM VAS MOC PORADTE MI :-(

V nouzovým režimu to najde a snadněji odstraní víc havěti, která je zavrtaná v systému a běží na pozadí. V nouzáku jsou spuštěné jen základní systémové služby, trojany a ostatní balast ne.

A pro příště si udělej na práci s internetem omezený uživatelský účet.