Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vir - přišel mi na mail nějakej soubor kterej jsem stáhnul a otevřel a počítač jde jen restartovat

dobry den, mám takový problém, přišel mi na mail nějakej soubor kterej jsem stáhnul a otevřel(drwtsn32.exe). Od té doby mi po bootování najede počít do windows, ale jakmile kliknu na jakoukoli ikonu na ploše tak se mi to vyhodí hlášku že nastaly problémy drwtsn32.exe a je nutno jej zavřít. Potom jde počítač maximálně restartovat. Jediný co jde, je mozila z které právě píšu. Mám takovej pocit, že to bude nějakej vir, bohužel nevím co s tím. Věděl byste někdo prosímvás co s tím?
Změna předmětu, původně: vir (LaKr) (Kráťa)

Když už jsme u krvelačných virů, tak mi do počítače vnikl vir, který napadl soubor user32.dll (myslím) ve WINDOWS/system32 antivir ho smazal, ale asi to byla část důležitá pro chod. Po zapnutí počítače, bootování se na ploše zobrazí nabíhání Windos XP, pak monitor blikne a zase se restartuje. Nevíto někdo jestli by to molho jít opravit bez přehrání Windowsu? Díky (klidně napište všelijaký urážky, ale tím mi nepomůžete, radši bych někoho kdo mi poradí)