Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s Windows media player

Dobry vecer, potreboval bych poradit od Vas zkusenych. Dnes jsem si zkousel nainstalovat Windows media player a nasledne po stazeni mi nehraje uz ani ten stary prehravac, ktery jsem mel original v notebooku, kdyz jsem ho koupil. Kdyz si ted chci pustit hudbu, pise mi to overit kopii systemu windows a posila me to na stranky Microsoftu. Mam windows XP. Dekuji za rady!!!

Ak ste instaloval WMP11, tak potom podla tohto navodu:

1. V zlozke Program Files/WMP najdite subor "legitlib.dll" a prepiste ho na hocico ine,
2. Spustte WMP a dajte Validate/Validovat/Overit, vypise hlasku o nemoznosti overenia, dajte OK, zobrazi sa vam okno s nastaveniami, nastavte, co je potrebne,
3. WMP je pripravene na pouzivanie.

(overeny navod)

Citajte chlape, citajte!

1. V zlozke Program Files/WMP najdite subor "legitlib.dll" a prepiste ho na hocico ine,
2. Spustte WMP a dajte Validate/Validovat/Overit, vypise hlasku o nemoznosti overenia, dajte OK, zobrazi sa vam okno s nastaveniami, nastavte, co je potrebne,
3. WMP je pripravene na pouzivanie.

Ak mate nalepku s rovnakou verziou XP aku mate instalovanu (napr. mate nalepku na Profi a instalovane mate tiez profi) tak by som si tym hlavu nelamal. Tento problem s overovanim som riesil aj ja, ja kvoli downgrade-u, kedy sa mi tiez detekuje OS ako nelegalny. Riesil som to chvilu na hotline, ale tam proste cvicia tych ludi ako opicky a mimo 3 viet a pozdravu nevedia povedat rozumne slovo, tak som to nechal tak. :))