Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista nejde aktivovat

Dobrý den

Instaloval jsem originální windows wista a ne netu jsem si je nezaevidoval a ted se po zadání hesla objeví tabujka aktivuj windows když tam zadám kod hlási to chybu a aktivovat to nemohu jelikož se nedostanu do nástrojů

Poradíte mi někdo co mám dělat
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: Vista. Je to opravdu tak duševně náročné napsat normální předmět a kategorii? (karel)

Nedostanu se do startu

Napíšu heslo a objeví se tabulka v niž je Získat přístup k pc se snížovou funkčností tak se dostanu na stránky windows kde prodělám určitý proces oveřování s tím že mi nakonci řeknou at v nástrojích udělám oveření jenomže se do startu-nástroje nedostanu.