Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomalá DVD mechanika

Dobrý den,
myslím že mám nezvykle pomalou DVD mechaniku.

informace: http://www.hshop.cz/dvdrw-ram-lg-gh22np20-10x10x22x 22x-cerna-bulk-sw.htm

Kopíroval jsem z DVD disku 4.61 GB a kopírovala to 45 minut.
Kamarád stejná data kopíroval 4 minuty.
Je to nová PC sestava (takže bez mechanického poškození) + (měla by to zvládat rychleji, když byla za 15 000)
Je to tak špatná DVD mechanika, nebo je to ovladači, či něčím dalším?

Jediný rozdíl je v tom, že mi to teď nenapsalo 155 minut a klesalo rychle dolů na 35, ale rovnou tam bylo 35.
Dal jsem znovu kopírování, naběhlo 34 minut, pak jsem dal 3x přeskočit soubor (protože už byl ve složce) a časomíra skočila na 5 minut. Hned zase zašla stoupat na 37.