Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastevení tlačitek na klávesnici

Ahojte. Na starý klávesnici sem m+l tlačítka úsporný režim, uspat a vypnout. Na nový ale chybí. Ovšem je tam spousta tlačítek který si můžu nastavit jak chci. Já ale nevím co napsat to políčka "spustit aplikaci!" aby to fungovalo.
klávesnic: GENIUS TwinTouch 750e Laser
Windows XP PRO SP3
Za rady díky předem a šťastný a veselý:-)

jednořádkový příkaz vložíš i do zástupce.
dávkový soubor: obsah vložíš do notepadu:

REM vypnutí PC
shutdown -s -f -t 0

dáš uložit jako... pod nějakým názvem na nějaké normální místo.
ve správci souborů, který neskrývá přípony souborů, to přejmenuješ na třeba vypnout.bat (nebo .cmd)
budeš spouštět buď tuto batku (pak je lepší aby ležela v adresáři C:\WINDOWS), anebo si na batku potáhneš někam zástupce.