Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spam

Chci se zeptat jak v OE nepřijímat Spamy a různé pochybné cizí emaily.

Děkuji za radu.

1. nedávej blbům (ani známým) svoji mailovou adresů.
2. nedávej blbům kteří rozesílají děsně zábavné řetězové maily s kopií pro 10 lidí svoji mailovou adresu. takové lidi seřvi a pošli do pr...
3. neregistruj se na žádné stránky s mailem, na který nechceš dostávat spam.
4. pokud vyžaduje nějaká zbytečná služba registraci mailem, zkus najít jinou která nevyžaduje nic.
5. neuváděj svoji adresu jako podpis na různých fórech.