Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna seriového čísla u XP

Jak se mám změnit sériové číslo u XPéček? Mám NB s OEM XP Mediacentr a když chci nainstalovat jen XP prof. tak mi to nebere žádný jiný číslo něž to co bylo dodané k OEM MC. Jak se toho zbavit mám oreginál instalační CD XP prof s platným serialem a ten NB to nechce vzít!

Číslo? Jaké číslo? V průběhu instalace XP, zadáváte ProductKey (hned po souhlasu s EULA). Takže tam zadejte to, co patří k instalované edici (verzi) těch XP. Tečka, víckrát už žádný XP ProductKey nikam nezadáváte.
Kdo nebo co "chce vložit doplnky k Media centru"?