Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení optické myši

Zdravím, mám bezdrátovou myšku, která mi nejde připojit, když dám do USB konektor a zkouším spojení tak konektor bliká a myš se nechytá, když je propojímm kabelem pro případ vybití baterek tak myška bliká a svítí, ale problém je, že se mi automaticky vypne monitor a pokud nepřipojím opět mou starou myšku do PS2 tak monitor nejede...poradí někdo? Díky Joe

..nene žádné ovladače...je to Sigma M500...divný je že se nechytá ani když je těsně u toho radiopřijímače píchlýho do USB...v návodu je že se mají jak na něm tak na myši cca do 10s po zastrčení do USB zmáčknout ty malý tlačítka a že se propojí ale nic...a když jsem myš a ten přijímač strčenej v USB propojil káblem pro případ vybití tak myš svítí ale monitor je out..

...jj vytahoval jsem ji ven...ted jsem ji tam schválně nechal a zapíchl přijímač do USB, zkusil propojení s myškou...nic...tak jsem zkusil dát do USB propojovací kábl a jakmile jsem ho píchl do optické myšky tak se vypl monitor i když ta PS2 byla zapojená taky...jinej kompl momentálně zkusit nemůžu...