Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Název PC

[img=http://img132.imageshack.us/img132/918/plochat y5.th.jpg]

Zdravím, mám NB ASUS koupenej z elektra asi poznáte z jakýho:-D A mám tu takovej kosmetickej problém, za názvem NB je ještě za lomítkem název tý prodejny, nevim jak se toho zbavit. Účet to neni. Administrator sem já. On to nějakej zásadní problém není, ale prostě mi to vadí. Je mi jasný že bych si měl dojít do prodejny. Ale chtěl bych se zeptat vás, abych nemusel ven do toho hnusnýho počasí. Nezobrazuje se to jako název NB všude, ale přiložený obrázek vám snad pomůže poradit mi, co je třeba udělat. Díky za vaše rady a nápady.

NB ASUS
OS Vista HE SP1

Rename user profile
Unfortunately, no. Once the profile folder is created, you're stuck with
it. You could create a new logon with a name you prefer and use the
EasyTransfer tool to move files, documents and settings to the new profile,
then delete the old one.

Visty tady na odzkoušení nemám, ale co zkusit vytvořit nový profil a přenést nastavení a soubory?