Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB cable modem

Dobrý den,
mám modem a nevím jaké je značky.Připojil jsem modem přes USB kabel a počítač mi řekl,že nalezl nový USB cable modem... Jak to mám nainstalovat /windows xp/,abych se mohl připojit na internet...Prosím poraďte mi. Předem děkuji.

To by jsme meli,ale jak se mám pripojit na net...DObrý den,mám modem "Scientific Atlanta model EPC2203"
Mám nainstalované veškeré drivery.Počítač poté rozpoznal,že se jedná o USB cable modem /síťová připojení/,ale jakmile dám internet explorer "Stránka nelze zobrazit" Co mám udělat aby internet šel? Díky:-)

Tady si přečti: pripojeni-pc , IP adresu napíšeš buď tu, co máš přidělenou od kabelovky,nebo necháš DHCP... Modem musí být od kabelovky, nebo musí kabelovka MAC mít zaregistrovanou. Ty od kabelovky nemáš nic? Žádná smlouva, dokumentace, parametry připojení? Jak jsi k tomu modemu přišel? Ta kabelovka má určitě své www. stránky