Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program Total Uninstall

zdravim. měl bych takovou otázečku. Mám program Total Uninstall a vždycky když nainstaluju a odinstaluju jinej program (dělám na zkoušku s Mirandou) tak se my systém jaksi nevrátí do původního stavu ale přidá navíc 130MB... díky za rady

ptže nejspíš tam to hodilo těch 130MB rozdíl (na začátku bylo X volnýho místa. nainstaloval sem tu mirandu, odinstaloval (přes ten total uninstall) a nejednou na disku bylo X-130MB volnýho místa). a celej disk sem probral po bajtech rozdíly a jediný co mi to vyhodilo bylo nákejch 0,5MB v dokumentech a zbytek se ztratil "někde" a tak si myslim že do registrů