Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nainstalovat windows xp

Chtěl jsem přeinstalovat windows xp.Zadal jsem seriové číslo a pak se windowsy instalují...
,Ale když se instaluje systém /istalace zařízení../...Tak se počítač restartuje a instaluje se to znova a znova..Vždy se to restartuje.Poraďte mi děkuji...

odeber veškerý nepotřebný hardware v PC, včetně různých USB periferií (tiskárny apod.)

Předpokládám rovněž, že máš rozumně staré instalační médium a neinstaluješ např. prehistorické WinXP SP1 (nebo ještě starší). Osobně doporučuju naslipstreamovat si přímo instalační médium se SP3 (pokud se ti to nechce dělat ručně, použij nLite).

Bohužel mám na windows xp SP1 a na počítači jsem měl SP2,protože jsem to aktualizoval...Bohužel to stále nejde ikdyž jsem vypojil veškeré nepotřebné věci../Tiskárna,usb/stále nic.Nechci to formátovat,protože nechci přijít o důležité data co mám na pc..Pomocte děkuji.

Já mám na svém druhém počítači Windows xp. SP2,já blbec jsem při instalaci windows dal inovovat systém aby zůstali veškerá data.Jenomže,nelze dokončit instalace protože se to stále restartuje. A nemohu nastartovat ted druhý windows,protože je přepsán tím novým windowsem.A ten modem funguje díky.:-D