Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s acronis dics manager

potreboval by som poradis s vyriesenim problemu ako vytvorit s acronisom novu particiu
z naformatovaneho 500 gb disku som po naistaloovani vindovsu chcel vytvorit novu 400 gb particiu na media

vsetky potrebne veci som navolil vyhodilo mi to okno o nutnom reboote windowsu, po restarte pc vypisovalo v prostredi instalacie vindovsu priebeh jednotlivych operacii a v setky ohodnotilo ako uspesne pripadne kompletne, ale po samotnom spusteni windowsu som ziadnu novu particiu nenasiel
v logu samotneho softu to vypisalo error 3(0x640003ň)operation erminated by user.

vedel by mi niekto povedat v com je problem? resp kde robim chybu?

loading...

neviem, proste pri instalacii windowsu mi ponuklo
bud oddiel C:/ co bol vlatne cely disk alebo vytvorit novy oddiel, a domnievam sa, ze keby vytvorim novy oddiel tak by mu bolo pridelene ine pismeno ako C co by sposobilo dalsie komplikacie, a navyse v biose niesom az tak zbehnuty, teda ak existuje jednoduchy sposob ako v nom vytvarat particie mne znamny momentalne nieje

partition magic mi ani spravne nedetekuje ani ten jeden oddiel ktory tam mam, vypise ze nemoze "citat pismeno jednotky" a ten acronis sa neesvedcil v tom co som spomenul vyssie, tvari sa ze realizuje vsetky potrebmne procedury, ale nakoniec mam aj tak stale iba ten jeden HDD, teda vysledok sa nedostavy

ten gparted sa mi taktiez neosvecil.....
ten iso subor som napalil na cd a spustil ako bootovacie cd, navolil vsetky potrebne "mapy", ale nakoniec mi to spustilo cele akesi rozmazane a uhlopricnie roztiahnute, ze com bol sotva schopny identifikovat kurzor misi a nie este aby mi bolo umoznenme riesit nieco ako rozdelovanie disku, kedze to bolo cele akesy necitatelne....