Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cod5

nevíte někdo jak nastvit cod5 myslim jek je tam ten punkbusther nebo jak se to jmenuje,\,,prý se má něco udělat ve firevalu ,,nevíte někdo\,,\,

IMHO je to hlupost. Tato hra ma aj Multiplayer, ktory sa da hrat aj online, preco by ste mal tej hre zakazovat pristup na internet? Ak mate legalnu verziu, take hluposti ako blokovanie vo FW nerieste. Skor reinstalujte, postahujte najnovsie drivre na GK a takisto aj patche zo stranok vyrobcu hry.