Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chipset driver

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak se dělá driver chipsetu nebojestli jdou nějak stánout nové ovladače?
Motherboard Model:ASUSTeK Computer INC. K8U-X
Motherboard Chipset:ALi M1689 + ULi M1567
Motherboard Slots:4xPCI, 1xAGP v3.0

hledej na stránkách výrobce asus: sekce support
s notebookem dostaneš při nákupu cd s drivery, anebo tomu říkají nějak "podpůrné dvd" pro záchrany, tam jsou všechny ovladače nahrány také.
tyto šmejdské chipsety se ještě vyrábí? - aha, čtu agp 3.0. jestli to nepotřebuješ, tak to zahoď.

Tak když to tam zadam - socket754,K8U-x - tak mi to napise nalezeno 0 souboru a v té sekci Utilities jsou 4 verze, ale asi žadná né pro mě kdyz mi to napsalo na tamto nalezeno o souboru? Tak nevim no - asi nato prdik, ale díky:-*

Tak pouzij Karluv odkaz - tam to uz mas jak na stribrnem podnosu. Potrebujes toto "ULI integrated driver version 2.096 (Win2K/XP WHQL)", toto "Microsoft KB817900 USB fail to enter S3 patch file for Windows XP" a toto "ACPI driver for ATK 0110 virtual device". Na ostatni se muzes vychrchlat.