Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výpadok poradna.net: nedeľa 28.12.2008 o 23:00

V nedeľu 28.12.2008 po 23:00 bude poradňa dočasne nedostupná. Výpadok bude trvať približne 2 hodiny a bude sa týkať všetkých diskusných fór na poradna.net (pc, tera a kutilska).

Ak všetko pôjde tak, ako má, tak na druhý deň budete používať novšiu verziu poradne. Potom pretrpíme obdobie, keď budete spomínať, v čom bola predchádzajúca verzia lepšia. Až nakoniec sa dostaneme do ideálneho stavu, keď si nikto ani nespomenie, že sa niečo zmenilo. :-)

jak jsem čet to co se diskutovalo o nově vznikající poradně tak mě to docela pobavilo, chtěl bych vám hodně pogratulovat jak moc dobře se vám to povedlo, a k této změně tak je to moc pěkný, zkrásnělo to a i přesto to zůstalo velmi přehledný, moc povedená poradna:beer:

(konečně můžu smazat i dvojitej příspěvek což se mi od doby kdy jsem na wifi stává často)