Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Playstation 3

1.Dají se hrát hry online ?? (jako třeba FIFA v online modu)
2.Je menu (nebo OS nebo co tam vlastně je) PS3 česky ??
3.Dá se k PS3 připojit myš a klávesnice ??? a jestli ano dají na ní hrát i hry??
4.Dá se k PS3 připojit klasická obrazovka (k PC) ???
5.Dají se na PS3 vypalovat hry ??
6.Dá se na PS3 klasicky surfovat po internetu?? (tak jak to známe z PC)
7.Jak dlouho typujete že se na PS3 budou vyrábět nejnovější hry??

Díky moc.
Jo ještě něco četl jsem si pár recenziček a tam psali že xBox je o hodně prodávanější a tím pádem je v online modech o mnoho víc lidí (proti PS3) je to pravda??
Potom jestli se dá hrát GTA online na PS3 ??
A jakou BT klávesnici a myš doporučujete ?? (poměr cena/výkon)
Potom jestli se dají dávat do her třeba módy ?? (prostě vkládat do hry + věci)
Jo taky se mi zdá že 80GB se zaplní rychle dá se k tomu připojit externí HDD ?? (přes USB)
Můžu mít na PS3 programi (Media Player,programi na convertování mp3 atd.) ???
A jestli se cena PS3 mění s časem (jako je třeba počítač čím je starší tím de cena dolu) tak jestli se to mění u PS3 protože u pc se zlepšují komponenty každý den což u PS jednou za 5 let??

1) prodávanější tak možná v merice. V ČR to pozoruji tak 4:1 pro PS3. a na X360 musíš za Live platit. :-(
2) GTA jsem zatím nezkoušel, mrkni do google.
3) to co ti bude vyhovovat. :))
4) záleží na hře, zatím jsem to nezkoumal. Ale asi jako u PC
5) Zajímavý nápad, v úterý vyzkouším (mám to v práci, doma nehraji)Ale určitě je lepší koupit verzi s 160GB HDD - cenový rozdíl +- 1000,-
6) PS3 je domácí multimediální centrum - přehrávače již obsahuje ale nenahradí 100% PC - konverzi je třeba dělat na PC. Ale zase to bezproblémově spáruješ s PC přes lan nebo wifi
7) mrkni na ceny PS2 - novika 8000,- dnes za 3000,- PS3 novinka za 12999,- dnes s 160GB HDD 10999,-

Ale pokud budeš čekat až se to zlevní, nikdy si nic nekoupíš. Vždy když cena hodně klesne, přijdou s něčím novím. Když chceš hrát, kup to hned.