Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firma A-Data - máte s ní zkušenosti?

Máte zkušenosti s firmou A-Data? Vím, že dělají paměti, flešky a podobné věci. Právě potřebuju koupit paměti a nějaká ta větší fleška by se taky hodila. Nikdy jsem od nich nic neměl, tak se ptám. Dík :-)
Změna předmětu, původně: Firma A-Data (LaKr) (Kráťa)

Posledně jsem od nich koupil 16GB flashdisk, a už nikdy více.Po naformátování na ext2 začaly problémy. Po určité době zápisu se to najednou seklo a zhroutil se souborový systém, následoval formát. Takto to začalo zlobit na všech souborových systémech. Takže už raději kingston...