Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta - nemám ovladače

Dobrý den,mám čerstvě nainstalované Windowsy a mám rozlišení na 800x600.Nemohu To nastavit na lepší.Bohužel ani nevím jakou mám grafickou kartu.Vím,že to je Matrox Millennium.Nemohu najít žádné drivery.Co mám udělat abych mohl mít rozlišení alespoň na 1024x768 Díky:-)
Změna předmětu, původně: Grafická karta (LaKr) (Kráťa)

pre nové operačné systémy doporučujem zároveň upgradovať bios karty pre podporu wdm ovládačov[pokial sa jedná o staršiu kartu ako parhelia,alebo g550/g400 sériu],na stránkach matroxu sú k dispozícii unifikované ovládače pre staršie karty,jedna skupina pre prastaré MGA IS-1024/2064W,pre novšie MGA-Gxxx[od Matrox Productiva až po G200 a osobitne pre G400-550] a a pre parhelia a spol