Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem osCommerce

Ahoj, chci zkusit zalozit free e-shop pomoci "sablony" osCommerce. Uz jsem importoval slozku catalog na server, ale bohuzel pri nacteni stranky to pise ze musim nejak opravit configure.php. Jsem v teto oblasti "lama" a proto prosim poradte mi nekdo jak to mam zprovoznit? Vygoogloval jsem nekolik navodu, ale bohuzel zazabiraji.

Tohle to pise kdyz spustim index.php
The webserver is not able to save the installation parameters to its configuration files.
The following files need to have their file permissions set to world-writeable (chmod 777):
/home/free/ic.cz/e/e-oceanfood/root/www/incl udes/configure.php
/home/free/ic.cz/e/e-oceanfood/r oot/www/admin/includes/configure.php

dekuji, preinstaloval jsem anglickou na ceskou a pri prihlasovani na admin stranky to po me chce e-mail, ktery po me instalace vubec nechtela a ani nevim ze bych vytvarel nekde mail, ale kazdopadne jsem zkusil zadat prihlasovaci udaje, ktere jsem zadaval pri instalaci, ale bohuzel to nefunguje. uz to napsalo ze zbyvaji 3 pokusy. nevis proc to chce nejaky mail misto username/login?