Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno klávesnice PS/2

Zdravím...mám problém s klávesnicí.Když zapnu PC,po najetí win nefunguje klávesnice,musím najet na hardwarové profily a její ovladač odinstalovat.Pak po restartu normálně jede.Zkoušel jsem aktualizovat ovladač a nepomáhá to. Není možné, že tam budou 2 ovladače a ten špatný se načítá po zapnutí pc a druhý až po odinstalování toho prvního ? Poradí někdo ?

A začalo to dělat samo do sebe? Operační systém máš Windows? XP nebo Vista? Co to je za klávesnici? Jaký používáš ovladač(-e)?
Zkus se podívat do Správce zařízení v Nouzovém režimu, jestli tam nebude těch klávesnic víc a jestli tam je u něčeho žlutý otazník?