Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s emailem

Mám takový problém. Jako domovskou stránku používám seznam.cz a na ní emailového klienta. Do emailu se normálně přihlášuji jménem a a heslem a také z praktického důvodu si zatrhnu políčko "PŘIHLÁSIT SE TRVALE NA TOMTO POČÍTAČI". Když domovskou stránku opustím a poté se na ni vracím, tak zatržení v políčku už není a musím se do emailu znovu přihlásit jméne a heslem, což je nepraktické a zdržuje to. Tento jev se mi stává občas, někdy to funguje jak má. Není to náhodou problém emailu na seznamu.cz, kdy nyní prováději nějaké výzkumy, např. neomezená velikost emailové schránky a pod.? Neví někdo poradit? Pro úplnost mám NTB WinXP Home,SP3. Díky za váš čas.

Seznam - nástroje - možnosti - soukromí - povolit serverům nastavovat cookies - ponechat do konce platnosti - vyjímky - napsat www.seznam. cz, a povolit.
A bude ti to plat prtný, protože, ani po dopisování si se Seznamem, a postup podle rad, nic nevyřešil.
Podle mého je bordel u nich.

Tento jev se mi stává občas

Ono se to třeba i u Firefoxu 3.0.5 po všech nastaveních/povoleních stejně stává. Pak zkuste při takovém okamžiku "aktualizovat načtenou stránku", prakticky vždy najede ve stavu "přihlášený".