Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladace na procesor

ahoj, tak sem jednou prohlizela ovladace a koukam ze ovladace na procak sou z 27.5. 2006 coz je torku stary:( tak sem se snazila najit nove ale nenasla, pomuze mi nekdo prosim?.... mam AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2,21Ghz

loading...

Ovladač na procesor bych řekl že není !.Mám AMD procesor a jediné co jsem na to instaloval byla technologie Cool and quiet, ale to jsem stejně při přetaktování dal na Disable, takže tu jejich "úspornou" technologii nepoužívám.

ovladače můžem mít tak leda na : na základní desku, grafickou kartu, různé myši,web kamery.... ale určitě ne na procesor