Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace hry

Ahoj..instalovala jsem hru Unreal Tournament...,dokončím instalaci dle pokynů,ale pak se mi tam objeí tabulka...v aplikaci došlo k problému...kliknu na neodesílat,ale kyž chci hru zase spustit z ikony na ploše,tak se to objevuje pořád dokola...neví někdo co s tím???:-(

opatchuj poslední opravou od výrobce, přeinstaluj DirectX

předpoklad je samozřejmě "zdravý" systém (nezavirováno, žádný spyware a jiný bordel), předpokládám samozřejmě, že se nejedná o kradený software.

s ohledem na prehistorický UT (předpokládám, těch verzí je samozřejmě hafo) je ovladač asi bezpředmětný.

Stálo by za to aby TAZATELKA UVEDLA:

- verzi OS (např. Windows XP SP2)
- verzi hry (např. UT2004 patch 1.01)

jinak tady budeme věštit tak maximálně z vyvrhnutých vnitřností.. :-D