Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor se vypne

při zapnutí pc najede uvítací windovs a monitor napíše power saving mode a vypne,prosím o radu nejde ani tvrdý restart vypnu ho až to vytáhnu ze sítě.takže se vypne asi po 30s u všeho. prosím o seriozní radu děkuji.

Seriózní rady se dávají na seriózní otázky...

Jaký monitor, jaká grafická karta, jaký operační systém, co předcházelo tomuto problému...?

V nouzovém režimu bych zkusil odebrat grafiku ve Správci zařízení a pokud systém nabootuje, tak znovu nainstalovat.