Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktivace MS Office 2007

Ahoj,
v mém novém notebooku je předinstalován software MS Office 2007-60-Day Trial, ale spolu s notebookem byl zakoupen i aktivační klíč pro plnou verzi.
Při spuštění softwaru se objeví okno pro aktivaci a když zadám klíč, hlásí mi to, že klíč je neplatný.
Poradí mi někdo. Předem díky

Obvyklý problém v případě, že nainstalovaná verze je jiná, než ke které je klíč. Např. při nainstalované verzi Basic a zakoupeném klíči pro Studenty a domácnosti to k sobě nepasuje. Já to řeším reinstalací z media, které vy ovšem nemáte. Takže se podívejte na stránky MS, jestli ta správná verze jde stáhnout (měla by).
Bohužel neuvádíte, k jaké verzi Office 2007 máte ten klíč, takže přímý odkaz nemohu poskytnout.
Aneb: MS opět boduje.

u niektorých verzii predinštalovaných a predaktivovaných trial office je potrebné po zakúpení trvalého produktového kodu tento prepísať v inštalácii pomocou anytime upgrade tools a následne plnohodnotne zaktivovať,iný postup obvykle vedie k zamietnutiu nového produktového kodu nainštalovanými office aj napriek tomu, že zakúpený produktový kod je platný-podrobný postup je popísaný na stránkach microsoftu aj v českom jazyku