Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD mechanika

Prosim o radu prastala mi komunikovat dvd-ram jednotka s pc a píš mi to : Ovladač zařízení pro tento hardware nelze zavést. Ovladač je pravděpodobně poškozený nebo zcela chybí. (Kód 39).To řešení s odstraněním UpperFilters a LowerFilters z registrů podle diskusí funguje i ve Vistě.UpperFilters a LowerFilters v registrech sem nasel ted je teda normalne vymazu pak restartuju PC a melo by byt po problemu?

registry se daji zalohovat

1. obnova systemu a vytvor bod obnoveni

2. klice, ktere chces z registru smazat si nejprve nekam vyexportuj

potom muzes v klidu zkusit zda vymazani klicu pomuze, v pripade ze ne a probelm je jinde je tam zase vratis.