Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash disk 8GB Kingston

Mám problém s flashkou o kapacitě 8GB. Když jsem chtěl zkopírovat soubor o velikosti 5GB, objeví se mi, že na flashce je málo místa. Velikostně menší soubory nedělají potíže. Zkoušel jsem i flashku formátovat ve FAT32, ale to mi nepomohlo. Poradí mi někdo?

Tento počítač, vlastnosti, správce zařízení, diskové jednotky, pravý klik na usb klíč, zásady a tam zkusit přepnout na "optimalizovat pro rychlé odebrání" anebo "pro výkon."
V jednom z těchto stavů to nabídne i formát na ntfs, alespoň u mně to tak šlo. Po formátu si to pak přepni dle tvé libosti.