Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Ahoj lidi. Vlastním PC 2,2GH, 2GB ram,ale mam slabou grafickou kartu ati radeon 9200 128MB-128bit. Muzete mi ,prosim vas nekdo poradit,jakou grafickou kartu poridit do AGP 8x slotu,abych mohl spustit i novejsi hry.? . Diky moc Pechy

do AGP toho už moc neseženeš, maximem bude nějaká starší HD3650. Zkus projít e-shopy.

Osobně bych spíše doporučil posypat tvůj PC nehašeným vápnem a postavit si nové PC, s ohledem na to, že tam máš nejspíš nějaký AthlonXP (maximálně Athlon64 ve starém soketu), bych už do takového PC neinvestoval - nemá to moc cenu.

Asi nejlepší co můžeš sehnat je toto :http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=5199 9
ale nevím jak na to jseš se zdrojem. Bude to mít přídavný napájení a asi to bude i žrát, oproti tomu co máš.
Řeším stejnej problem mám Ati 9550 GE a váhám mezi X 1650 Pro( nepotřebuje přídavný napájení ) a X 2600 XT . Ale mám jen 350W Eurocase a tak to neriskuju a další investice do zdroje je nesmysl. Raději novej komp. Ale pokud máš zdaroj v poho a utáhne ti to, tak si určitě polepšíš.
Jo a ještě něco, pokud vím, tak poslední čistokrevný AGP byla řada 2600 a pak se dělali jen PCI-E a přidával se na kartu ještě jeden čip a ten řešil kompatibilitu s AGP.