Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s exelem 2007

Nechápu co je špatně ve wordu rozložení stránky normálně funguje to znamená, že můžu měnit orientaci stránky,
můžu měnit formát papíru a můžu měnit okraje v exelu s toho fungují jen okraje a to ještě jen někdy a ostatní je neaktivní a nejde změnit a pracovat s tím mám to přeinstalovat, nebo kde je chyba ?

Je to prosté v exelu nahoře v menu jako třetí tlačítko z leva do prava - "rozložení stránky"- to samé je i ve wordu ve wordu všechny funkce pod tímto odkazem fungují OK. V Exelu funguje jen pozadí a oblast tisku éostatní funkce tj. Okraje, orientace, velikost,konce a tisk názvů jsou neaktivní a nedá se s nimi pracovat a je jedno zda otevřu staré uložení nebo otevřu novou stránku je to stejné.

He he :-D taky jsem na to už přišel že je to tím na tomhle kompu jsem tiskárnu nainstalovanou neměl tak jsem ji tam teď doinstaloval a funguje to je to tedy ůžasné pokud nemáš tiskárnu tak máš prostě smůlu a v exelu ti ti ty funkce rozložení stránky prostě nefachaj a basta :.( konečná a pokud tedy neni tiskárna a chceš v exelu něco stvořit a odeslat to k tisku třeba po netu tak co s tím ?: ]:):x:

Opět něco plácnu:
A musí to být nutně tiskárna jako bedna? Nestačil by třeba pdf creator nebo jak se to jmenuje?
To se taky chová jako tiskárna. A měl bys to rovnou v pdf. I tak je to ale legrační. Tisk do souboru či jak se to jmenovalo (jestli to je i v exelu nevím) to taky neodblokuje?

Pánové dík co k tomu dodat mnm prostš když něco nejde jednoduše musí to jít složitě a okecat počítač třeba virtuální tiskárnou. Každopádně mně to připadá ze strany velkého M trochu nedořešené vzhledem k tomu co to jinak všechno umí ostatní.