Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PF 2009

Přeji Vám v novém roce 2009 hodně úspěchů, spoustu vyřešených dotazů, málo BFU atd. Ať prostě poradna šlape tak jak má Vám přeje fosiczka a spolek lidí v mém okruhu kterým jste pomohly přes moji osobu:-):puff::beer:

[http://img125.imageshack.us/img125/1452/2009kp0.jp  g]

Taky mě před chvílí napadlo, kdo dnes toto téma založí.
Tož já vám taky přeju fšecko dobrý, ať máte práci a zdraví a hlavně štěstí, páč na Titaniku byli taky zdraví a k čemu jim to bylo.

BTW. Litránek a třičtvrtě Modrýho portugalu se už lehce chladí na balkoně :-)
Ano, patřím k těm, kteří letos tráví Silvestra doma. Obvykle jsem jezdil do Beskyd na jednu chalupu na kopci, ale to jsem ještě nebyl ženatej.

Mně tyhlety přáníčka nikdy moc nešly, tak holt jenom vzdám hold všem šikovným a chytrým lidem kteří provozují tuhle poradnu a od kterých se všichni můžeme co učit, jim i všem návštěvníkům co nejmíň trápení, veselou mysl, štěstí a zdraví. Ať to napíšu jakkoli, zní to jako klišé. Prostě my všichni co to máme tady rádi ať se sejdem za rok ve zdraví a pohodě.