Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové ovladače na NB

Dobrý den potřebuji sehnat nejnovější ovladače na grafiku ATI Mobility Radeon X1600 (512 MB). Ale když si to stáhnu ze stránky ATI tak mi to píše abych se obrátil na vyrobce Notebooku. Mám asi hodně neznámý notebook v česku a to MITAC 8258D. A na jejich stránce http://mtc.mitacservice.com/MISC/M0100/F0110_Homep age.aspx?Region=Global jsou ovladače dány z roku 2006 myslím leden. A já bych potřeboval co nejnovější. Budu moc vděčný každému kdo mi dokáže nějak poradit.

do vánoc jsem měl pouze na PC grafiku 6600LE 256mb a tam se mi Crysis sekalo i na ty uplne nejmensi detaily, tak je to rozhodně úplně něco jinýho nez sem byl zatím zvyklej. Je jasný že za par mesicu mi ani tohle stacit nebude :-D, ale co nadělám