Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak aktualizovat windows?

zdravim ,
ted jsem u znameho a tomu jsme museli preinstalovat system . vse uz mame nainstalovane a chteli bychom aktualizovat windows XP professional verze 2002 . automaticke aktualizace nic nenalsly , stejne jako ja na strankach windowsu . co je to za verzi?

to bude asi WinXP bez Service Packu

tento pocitac - pravym na mysi vlastnosti, tam by to melo byt.

Zkus ze stranek MS stahnout service pack, nejsem si ted jistej, jestli se da rovnou pouzit SP2 nebo predtim musis nainstalovat i SP1 ?