Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou náplň do laserové tiskárny?

Dobrý Den,
Chci si pořídit novou tiskárnu, chtěl bych multifunkční laserovou ale vůbec nevím jakým druhem náplní se plní, jestli normalní ingoustovou nebo něčím jiným?Naposledy sem kupoval tiskárnu cca před 6 lety tak se v tom vůbec neorijentuji.
díky za odpověd

Pokud by sis koupil inkoustovou tiskarnu, budes potrebovat inkoust.
Kdyz si koupis laserovou, budes potrebovat naplne do laserove tiskarny a ty inkoustem netisknou. Laser nabije svetlocitlivy vales, na nem se zachyti castecky toneru (cerny prasek), ty se otisknou na papir a pak to projde vyplovaci pickou, ktera ty castecty zapece na papir.

Až budeš vybírat, tak některé laserovky mají toner a zapékací válec jako komplet.
Je to asi lepší, protože koupě samostatného zapékacího válce je finančně nepříjemná.
Pak jsou tam nějaké chytáky ohledně písem/fontů/? pokud se chce ta tiskárna užívat s linuxem či jak to je.
Ale to by měl upřesnit někdo, kdo se v tom víc vyzná než já.
Koukni na tohle staré vlákno, jen pro inspiraci.

http://pc.poradna.net/q/view/104738-jakou-z-techto -laserovych-tiskaren