Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Adobe Photoshop CS3

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit jak na instalaci Photoshopu CS3 v operačním systému Windows Vista Home Basic. Mám nový počítač s uvedeným operačním systémem. Bohužel, ale na tento počítač nemohu nainstalovat Photoshop CS3. Na starý počítač se systémem Windows XP šla instalace bez prolémů. Do nového počítače s Vistami nainstaluji pouze programy doplňkové, ale hlavní photoshop ne. Může mi někdo prosím poradit, jak na instalaci. Děkuji.

Z reakcí výše uvedených jsem v rozpacích co si myslet. Jednalo se o zkušební instalaci (30 dní), kterou lze normálně, běžně stáhnout z webových stránek např. Adobe. Chtěl jsem vyzkoušet rozdíl mezi uvedeným Photoshopem a Gimpem. Nyní již vím, že zůstanu u Gimpu. Za reakce, i když rozporuplné, děkuji.

zkusebni instalace se da lehce sehnat i verze CS2. Pokud ti teda nefunguje CS3 (mas 32 bit windows ?), tak zkus tuto. Pokud chces vyzkouset rozdil mezi Photoshopem a Gimpem, myslim, ze jakakoliv verze od verze 7 ti dokonale predvede rozdil mezi timto programem a zminovanym Gimpem.
Jinak existuji i dalsi dobre a free programy, ktere jsou lepsi nez Gimp. Paint.net, Pixia, ...(urcite me nekdo doplni).