Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet funguje částečně

Dobrý den,

dnes nám začal zlobit net. Nejdou načíst některé stránky, jiné ano. Například google, seznam, vyhledávání spojení DPP ano, ale nefunguje třeba idos, čsob... Je to nezávisle na počítači a některé stránky třeba jednou fungují a za chvíli opět ne.

icq, skype běží bez problému.

Nevíte prosím v čem by mohla být chyba?

Děkuji

tak zatím jsem nepřišel v čem to je...

myslel jsem že by to mohl být nějaký virus, protože včera jsem stahoval přes torrent. ale to by pak asi nešlo jen na mým počítači, že? protože stejný problém se vyskytl i na druhém, který máme doma.