Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win XP SP3 nepoznají MP3 přehrávač Sansa Clip

Win XP SP3 nepoznají MP3 přehrávač Sansa Clip (SanDisc, 8GB). Po připojení přesně podle manuálu se PC tváří jako že připojuje nové zařízení a instaluje ovladače, nicméně pokus o připojení končí hláškou, že zařízení nelze rozpoznat. Je tady někdo s podobnou či jinou, lepší zkušeností? Nikde se mi nepodařilo stáhnout ovladač, ani od výrobce a flashnout fw se mi zatim nechce, neb zatim je menu české a v update čeština v nabídce není. Nějaké nápady?
Linux (lajfko Xubuntu) ho pozná okamžitě a bez problému.

nefunguje režim usb mass storage device? vrať to v zákonné lhůtě (ihned) prodejci, že to nefunguje, a vůbec s ním nediskutuj (nutný spešl režim je současná prasečí móda dementních výrobců).
vem krám od jiného výrobce, a ten mass storage device si na netu ověř předem.