Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejede mi ICQ

dobrý den, mám problém s rozjetím Icq.Ze dne na den se tam prostě nemůžu přihlásit.vyskočí mi okno ,,nesprávné heslo nebo účet ICQ".přitom ale všechno zůstalo stejné.používám zároveň Qip,teď jsem ho zkusila odinstalovat,ale icq mi pořád nejede.poradí mi někdo??už si fakt nevím rady,prohledala sem celý net,ale o takovém problému ani stopy a nejsem žádný speciál na počítače:) děkuju za radu!

no to bude asi problem protoze sem si to stahla,kdyz mi to prislo od kamaradky. jinak mamm Icq 6 a Qip sem mela tu posledni verzi.da se s tim neco delat?neslo mi totiz ani prihlasit se na qip.ten sem ale uz odinstalovala..no to je teda parada.uz se tedy k tomu uctu asi nedostanu,co?nebo jde to nějak?

tak se to celé nechala projet esetem,byl to troják v tom qip-smile.net, odstranil to ale bohužel nejde to ani tak..takže celý účet znovu:( dívala sem se po něčem lepším než je icq,ale každý říká něco jiného tak nevím,asi si dám zase icq