Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor going to sleep

Mám 2měs.novou PC sestavu.Při zapnutí pc se na monitoru napíše MONITOR GOING TO SLEEP a monitor přejde do úsporného režimu a nic se neděje.Ani restart nepomáhá.Až po obnovení systému windows se pc spustí.děkuji

1. málo pravděpodobné
2.blbost - důvod? pc po zapnutí nejde hned do usporného režimu ale až se načte bios a windousem v momentě kdy má naskočit plocha po náběhu systému se monitor teprve vypne = to je výměna monitorů skrz zapomenutí odinstalace ovladačů a znovu instalace ovladačů grafické karty ;-)
píše po zapnutí PC ne po chvilce od zapnutí a to je rozdíl !!!