Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD video nejede plynule

Dobrý den. Mám starší pc ecs k7vmm+ socket A, amd athlon xp 2200+, 512 mb ram 266 mhz cl 2, geforce 6600 256 mb. Když chci přehrát nějaké video v rozlišení 720p (ať už wmv nebo mkv) tak chvíli jede plynule a po tom se začne trhat, o 1080p ani nemluvim.. Procesor jede při tom na 100%. Otázka je, když pořídím nějakou grafickou kartu do agp která akceleruje hd video, třeba radeon 3450 http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6004 4 , jestli s tím už nebudou problémy. Díky

to si snad robis prdel, prevadzkovat na tomto HD....
ale s pomocou grafiky sa to da. ovsem nebud prekvapeny, ked ti niektore videa nepojdu akcelerovane. Pretoze vacsina ripov je kodovana s nastavenim L5.1 a refframes 5 a viac...
na uspesnu akceleraciu potrebujes jednak software (mediaplayer classic home cinema) a film vyrobeny so spravnymi nastaveniami - maximalne L4.1 a pocet refframes maximalne 4. Toto zistis programom Mediainfo.