Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE problém

Ciao, existuje nějaký program, který by umožnil přístup na internet jen určitým adresám. Např. www.něco.com....a zbytek adres by blokoval. Myšleno v IE. Tento browser vůbec nepoužívám, blokuju ho a tak bych nechtěl kvůli jedné adrese povolit přístup IE....považuju to za bezpečnostní riziko...IE je podle mě odpad...

mělo by to být něco na principu proxy, třeba kdysi webwasher.
nevím jak obecná pravidla dokáže brát nastavení ie, a co má přednost (povolení/zakázání). nejsem si jist že by vyjmenování pár povolených stránek v bezpečné zóně, a naopak absolutní restrikce nebo hvězdičková konvence v "nebezpečných serverech" nebo internet zóně pomohly - každopádně toto je možným řešením jen pro ie, normální prohlížeče se tím samozřejmě neřídí.

a taky si nejsem příliš jistý, zda má takové řešení smysl i kdyby fungovalo - děti nejsou blbé, a takový provider bude v jejich očích vnímán jako primitivní pokrytec - naopak s negativním výchovným účinkem. ale třeba víš co tím chceš dosáhnout a proč to děláš.